Hakkımızda

İzmirlinin Yeri adıyla 1975 yılında 3 masa 12 tabureyle esnaf lokantası olarak yola çıkan işletmemiz 90’lı yılların başlarında toplu yemek üretimi ve servis hizmetine başladı. Hızla büyüyen lokantamız 2000’li yılların başlarında 100 sandalyeye ulaştı. İşletmemizin 2008 yılının ilk yarısında, toplu yemek üretimi ve hizmeti yapabilmek adına 350 m² kapalı alana sahip profesyonel mutfağımız kuruldu. İşletmemiz Antalya’nın Sektörlerinde lider firmalarıyla catering anlaşmaları yaparak, kurumsal yapısını ekip ve ekipman ağını geliştirerek yemek sektöründe zirvedeki yerini aldı.

Personel, tedarikçi ve müşteri alanında ‘‘EN İYİLERİN BULUŞTUĞU NOKTA’’ olma sloganıyla 2008 yılının ilk yarısında büyüyen işletmemiz hızla artan iş kapasitesini AB standartlarına uygun bir şekilde karşılayabilmek adına 2012 de 900 m² ana üretim hanesine geçti.

40 yıl önce amatör bir ruhla hizmet vermeye başlayan İzmirlinin Yeri, bugün; saygınlığın, istikrarının, dürüstlüğün ve güvenin hayat bulduğu Marca Catering Kurumsal kimliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir.