Hakkımızda

1975 Yılında İzmirlinin Yeri adıyla kurulan Esnaf Lokantası ile bu meşakkatli ve başarılarla dolu yola çıkan işletmemiz, 90 ‘lı yılların başlarında o dönemde tabldot yemek olarak adlandırılan toplu yemek yerinde üretimi ve servisine başlamıştır.

Son yıllar da Ata mesleği olan Lokantacılığı daha ileri taşımayı hedefleyen işletmemiz, Esnaf Lokantası kültürünü Lara bölgesinde de sergilemek adına 2.şubesini açmaktadır.

İşletmemiz 2008 yılında, ilk profesyonel yemek üretim merkezini hizmete sokarak, 90 ‘lı yılların başlarından bu yana devam eden toplu yemek yerinde üretimini, taşımalı üretime geçirmiştir. İşletmemiz Marca Catering adıyla, kısa sürede Antalya’nın ve Ülkemizin önde gelen kurum ve işletmeleriyle anlaşmalar yaparak, günlük yemek üretim kapasitesini 12.000 pax seviyesine çıkartmıştır.

İşletmemiz, yemek sektöründe;

  1. Marka Bilinirliği

  2. Günlük Üretim Kapasitesi

  3. Yemek ve Hizmet Kalitesinde Sürdürülebilirlik anlamında Lider konumda yer almaktadır.

Marca Catering olarak;

  1. Personel

  2. Tedarikçi Partner

  3. Müşteri

Açısından "En İyilerin Buluştuğu Nokta’’ parolasıyla yola çıkan işletmemiz, bu önceliklerinden asla taviz vermeden güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Marca Catering, yakaladığı büyüme ivmesi ve sektördeki yükselişi içerisinde, Kurumlaşma ve Departmanlaşma süreçlerini de başarıyla tamamlamış ve de Sürdürülebilir Yemek ve Hizmet Kalitesinin anahtarı olan istihdamda istikrarı yakalamıştır.

Ayrıca bu çerçevede uygulamaya alınan Yönetim ve Kalite Sistemleri %100 verimlilikle uygulayan Marca Catering, sektördeki Lider konumunu açık ara korumaktadır.

Marca Catering, 2019 yılında, Antalya Serbest Bölge içerisinde kurduğu 3.200 m2 kapalı alana sahip tesisinde, bölge içerisinde yer alan tüm dünya firmalarına yemek hizmeti üretmektedir. İşletmemiz, kurulan 15 yıllık sözleşme çerçevesinde bölgenin yemek hizmeti imtiyaz hakkına sahiptir.

Ayrıca Marca Catering, gerçekleştirdiği outside catering servisler de, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar ile ağırladığı devlet büyükleri ve özel davetler ile; sadece bir yemek firması olmadığını ve de gerçek bir catering firması olduğunu defalarca kanıtlamıştır. Bu özellik, Marca Catering ‘i bu sektördeki diğer oyunculardan ayıran en belirgin özelliktir.

Ayrıca Yiyecek-İçecek sektöründe yatırımlarına hız kesmeden devam eden Marca Catering, 2019 yılında Antalya Serbest Bölge içerisinde hizmete açtığı Cafe FreeZone markasını dört şubeli bir zincir haline getirmiştir. Bu zincirin iki şubesi, yemek hizmeti sunmakta olduğumuz işletmelerin ‘’Sosyal Alanlarında’’ yer almaktadır. Bu hizmet ve yatırım Marca Catering ‘in gücünü ve güvenilirliğini göstermektedir. Ayrıca bu dört şubenin ikisinde Starbucks markasının keoskları yer almaktadır.

İşletmemiz, Lokantacılık ile başlayan bu uzun ve meşakkatli yolda Catering Hizmetleri ve Kafeterya işletmeleri ile büyümeye devam ederken, 2020 yılı içerisinde Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü içerisinde Babayani Kulüp Restaurant ‘ı açmış ve restaurant sektörüne giriş yapmıştır. Ege ve Akdeniz lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Babayani Kulüp Restaurant, şehrin önde gelen restaurantlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ülkemiz ve Şehrimiz adına üretmeye, istihdam yaratmaya ve de doğru işler yapmaya devam eden Marca Catering, yeni yatırımlarla birlikte sektördeki Lider konumunu korumaya devam etmektedir.teklif-talep-formu

Kalite Çalışmalarımız

ISO9001:2008

iso9001-2008

ISO22000/HACCP

iso22000-2005

ISO14001

iso14001-2004

OHSAS 18001

ohsas18001-2007

ISO10002

iso10002-2004